Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma » Kadıköy Web Tasarım Kadıköy Web Tasarım;Tasarım Tescil Sorgulama ve araştırma işlemlerini online olarak buradan yapabilir,Uzmanlarımızdan ücretsiz yardım ve destek alabilirsiniz.
Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Tasarım Tescil Sorgulama

Ana Kategori : Tasarım, Kategori : Tasarım Tescili
Tasarım Tescili Tasarım Tescil Sorgulama Kadıköy Web Tasarım;Tasarım Tescil Sorgulama ve araştırma işlemlerini online olarak buradan yapabilir,Uzmanlarımızdan ücretsiz yardım ve destek alabilirsiniz.
Kadıköy Web Tasarım +90 212 212 35 17

Aşağıdaki linklerden Türk Patent veritabanına önceden tescilli tasarım tescillerinden kendiniz de tasarım araştırma ve tasarım sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ancak benzerlik incelenmesini uzmanın yapması çok daha yararlı olacaktır.

Marka, Patent, Tasarım TescilSorgulama ve Araştırma
Marka SorgulamaTIKLAYINIZ
Patent SorgulamaTIKLAYINIZ
Tasarım Tescil SorgulamaTIKLAYINIZ
Marka Tescil AraştırmaTIKLAYINIZ
Yurtdışı Patent SorgulamaTIKLAYINIZ


Tasarım tescil sorgulama işlemleri dar bir kapsamda yapılmaktadır. Yani tıpkı marka gibi, önceki tasarım tescilinin temel özelliğini belirtir bir ibareye ile kayıt ve tescil olmadığından ancak çok dar bir alanda ve uzmanın bilgi ve deneyimine dayalı olarak Tasarım Tescil Araştırma ve inceleme yapılmaktadır.

İştiraki olduğumuz Etkin Patent tarafından hazırlanan Tasarım Tescil Sorgulama başlıklı yazıyı da incelemenizi öneriyoruz.

Örneğin Desenler sadece “desen” başlıkları altında tescil edilmekte ve ürün ayırmaksızın yani tüm ürünlerde koruma sağlanmaktadır. Yani tasarım tescili alınmış bir desenin sahibi tarafından sadece kıyafetler de kullansa bile siz aynı veya benzer deseni kıyafetlerden çok farklı dahi olsa örneğin bir gümüş metal üzerinde kullanamazsınız. Yani desenler hiçbir üründe kullanılmayacak ölçüde geniş koruma sağlanmaktadır.


Yine örneğin bir kıyafetin bütünü için tasarın tescil edilerek koruma altına alınabileceği gibi yine örneğin ilgili kıyafetin sadece “cep” bölümü özgün ve koruma değer niteliklerde ise tescil edilerek korunabilir. Dolayısıyla tasarım tescil sorgulama ve araştırma işlemlerinde ilgili tasarımın bütünümü yoksa bir parçasının mı tescilli olduğu, veya bütünü için başvuru yapılmış olsa bile asıl özgün ve yeni olan tasarımın hangisi olduğu, olası hukuki süreçlerde karşı yanın hangi iddialarla gelebileceği tespitini ve bu sorunların aşılması için çözümleri konusunda deneyimli marka vekilleri veya marka patent firmaları yapabilmektedir.

Marka Şehir Kadıköy” Proje kapsamında, şehirlerimizin markalaşması için tüm ücretlerde yarı yarıya İNDİRİM yaptığımız Marka Tescil Ücreti ve Tasarım Tescil Ücretleri başlıklı yazılarımızı ve Kampanyalarımızı incelemenizi öneriyoruz. Anında Kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak aynı gün içinde logo, tasarım, com tr ve marka tescilini yapabilir ve markanıza ait hazır web tasarımlarımızla internette yer alabilirsiniz. Ayrıca Online Tescil sayfamıza BURADAN inceleyebilirsiniz.

“Marka Şehir Kadıköy” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil, web tasarım, logo tasarım projeleri “Kadıköy Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sayfası) “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inecleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza, yeni pazarlar bulmanıza katkı sunulacağı gibi başta Google olmak üzere arama motorlarının çok değerli buldukları dış sayfalardaki linkleri tanımlayan referans niteliğinde backlink verilerek doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı da sağlanmaktadır.


Kadıköy Web Tasarım Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında her zaman tıpkı bir satranç gibi karşı yanın olası hamleleri ve yine karşı yanın hamle yapmaktan zorlanacağı yaratıcı stratejiler geliştirilerek çözümler geliştirmektedir.